16.10.2024 01:24
Сборная Уругвая Arena
1’ Команда Сборная Уругвая 1294 розпочала з центру поля
8’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
12’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
18’ М'яч за межами поля, вкидає Сергей Родионов
22’ При виконанні кутового удару Левент Кишш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
27’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
27’ Родриго Бентанкур подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
30’ Гравець віддає наскрізний пас і Педро Уго Аморим у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
31’ Родриго Бентанкур неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
38’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Эдинсон Кавани
42’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Сергей Родионов
45’ Лукас Торейра фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
54’ Педро Уго Аморим від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
63’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Мартин Касерес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
63’ Илья Цымбаларь неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
63’ Диего Форлан зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
69’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Илья Цымбаларь
71’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Диего Форлан
74’ Команда Сборная Уругвая 1294 спокійно контролює м'яч у середині поля
78’ Який незграбний пас віддав Сергей Родионов і м'ячем заволодів суперник!
88’ Фернандо Муслера непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки