16.10.2024 01:24
Сборная Колумбии Arena
1’ Футболісти команди Сборная Колумбии 1437 розіграли м'яч із центру поля
6’ Команда Сборная Колумбии 1437 спокійно контролює м'яч у середині поля
10’ Знаменитий гравець Давинсон Санчес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
10’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Карлос Бакка
17’ Дааа... Хуан Куадрадо не зміг прийняти пас від свого партнера...
23’ Ех, Карлос Бакка... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
27’ Гравець віддає наскрізний пас і Деукалайон Ксенакис у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
29’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
31’ І з м'ячем Луис Муриэль після ідеального підкату
34’ Хуан Куадрадо проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
38’ Сергей Родионов порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
38’ Давинсон Санчес зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
41’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Радамель Фалькао
48’ Шикарний аут та м'яч вкине Деукалайон Ксенакис
51’ Хамес Родригес подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
58’ Яка передача і Карлос Бакка пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
61’ Після проходження флангом Деукалайон Ксенакис віддав точну передачу на протилежний фланг
63’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Лукман Аруна
68’ Відмінну передачу віддав Раимофф, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1492
75’ Тим ван Реммерсваал на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
82’ Рене Игита легко перехоплює прострільну передачу
86’ Гравець команди Сборная Колумбии 1437 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Хамес Родригес отримує попередження
86’ Рене Игита непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки