16.10.2024 01:15
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
11’ Суддя призначає пенальті. Халид Булахруз пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
11’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Тим ван Реммерсваал чітко вкинув м'яч у гру
12’ Халид Булахруз зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
18’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Тим ван Реммерсваал...
20’ Антони Рамальетс показує найвищу техніку воротарської майстерності
26’ Халид Булахруз зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
28’ Шикарний аут та м'яч вкине Фридолина Рольфё
28’ Суддя призначає пенальті. Симон Лоренц пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
31’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Тим ван Реммерсваал
39’ Вероника Андрухив порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
41’ Після прострільного удару по воротах Даниэль Шваб рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
44’ Яна Деркач віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Urbetevere 1800! Видно злагодженість у діях!
51’ Який незграбний пас віддав Раимофф і м'ячем заволодів суперник!
53’ Після жахливої помилки захисника Халид Булахруз без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
57’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Яна Деркач зробив гарний підкат
61’ Сергей Родионов практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
68’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Сергей Родионов
76’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Леннерт Нильсен чітко вкинув м'яч у гру
79’ У грубому підкаті Дималдо зносить суперника з ніг!
85’ Вероника Андрухив красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Urbetevere 1800