16.10.2024 00:15
ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ Arena
1’ Команда ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ 970 розпочала з центру поля
10’ Джошуа Бургез непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
17’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Мэсэйоши Эндо
21’ Джемми Маккенна красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Chelsee 578
30’ Відмінну передачу віддав Лейн Юз, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
32’ Омар Барретт фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
38’ Джордан Хендерсон не зміг віддати пас! Явний брак техніки
44’ Лейн Юз віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
50’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Умут Давала забиває ГОЛ!
52’ Террел Перкин вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
54’ Гравець віддає наскрізний пас і Умут Давала у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
60’ Зірвавши контратаку суперника, Дэвин Перкин перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
67’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Томаш Нецид
73’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Лейн Юз
78’ Знову м'яч забирає Томаш Нецид
86’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Тодд Кондон