16.10.2024 00:14
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
3’ Лукман Аруна проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
4’ Карлос Вальдеррама вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
8’ Ех, Радамель Фалькао... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
12’ Рене Игита непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
17’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Радамель Фалькао
23’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
26’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Радамель Фалькао
32’ Гравець команди Сборная Колумбии 1437 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Радамель Фалькао отримує попередження
35’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
37’ Лукман Аруна порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
43’ Филипе Феррейра у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
46’ Ну треба ж! Лукман Аруна віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
46’ Лукман Аруна відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1492
48’ Левент Кишш у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
51’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Бруно Араухо
57’ І знову Хамес Родригес віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
65’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Сандро Рамирес
67’ Лукман Аруна проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
69’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Рене Игита вміло забирає м'яч!
77’ У грубому підкаті Карлос Вальдеррама зносить суперника з ніг!
81’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
85’ Гравець віддає наскрізний пас і Леннерт Нильсен у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
87’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч