16.10.2024 00:06
Fc Sehefon Arena
1’ Футболісти команди Fc Sehefon 825 розіграли м'яч із центру поля
2’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сергей Родионов забиває приголомшливий м'яч у ворота!
6’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гаспар Кишфалуди
9’ Сергей Родионов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
11’ Мигуель Гарридо вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
16’ Гравець Леннерт Нильсен набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
16’ Франсиску Мигуэл Сантош відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc Sehefon 825
24’ Леннерт Нильсен прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
28’ Стейси Брюстер спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
32’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Пиетро Манцони
36’ Гравець Карлос Клерк набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
44’ Команда Fc Sehefon 825 спокійно контролює м'яч у середині поля
49’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
59’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Мигуель Гарридо
62’ Вдало віддав пас Леннерт Нильсен своєму гравцю!
72’ Боротьба за м'яч у повітрі і Пиетро Манцони буквально лягає на спину опонента!
78’ Раимофф проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
80’ Після жахливої помилки захисника Халид Булахруз без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
81’ Після невиразного відбору, атаку почав Франсиску Мигуэл Сантош
83’ Гравець віддає наскрізний пас і Мигуель Гарридо у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
89’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера