16.10.2024 00:03
ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ Arena
1’ Команда ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ 970 розпочала з центру поля
3’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Мэсэйоши Эндо легко вганяє м'яч у сітку воріт!
5’ Сильний та точний пас віддав Лейн Юз і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
9’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Рикардо Родригес не зможе сам піти з поля
10’ Знову м'яч забирає Умут Давала
16’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Дэвин Перкин
24’ У грубому підкаті Томаш Нецид зносить суперника з ніг!
34’ Томаш Нецид порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
41’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ 970 гра в середині поля
48’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Джордан Хендерсон і непогано виносить його в центр поля
50’ Відмінну передачу віддав Тодд Кондон, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
55’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Жоаозиньо і непогано виносить його в центр поля
63’ Террел Перкин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
64’ Томаш Нецид зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
64’ М'ячем заволодів Лейн Юз, але несподівано тут же його втратив!
74’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Мэсэйоши Эндо
76’ Небезпечний штрафний удар і Умут Давала легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
84’ І знову Кэвин Юр віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
88’ Після прострільного удару по воротах Томаш Нецид рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
94’ Сильний удар по воротах, але Джошуа Бургез у стрибку легко відбив цей м'яч!