16.10.2024 00:02
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
7’ М'яч за межами поля, вкидає Мариан Воловиков
8’ Суддя призначає пенальті. Раимофф пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
15’ Леннерт Нильсен віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
22’ Антони Рамальетс витягає дуже складний удар
23’ Небезпечний штрафний удар і Карлос Клерк легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
28’ Сильний та точний пас віддав Кажым Тажибаев і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
31’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Антони Рамальетс не зміг залишити поле без допомоги медиків
34’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Деукалайон Ксенакис не зміг залишити поле без допомоги медиків
37’ Рутендо Холлингсворт порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
41’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
46’ Гравець віддає наскрізний пас і Тэкехико Асида у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
51’ Кэйафас Полицеймако неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
54’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Халид Булахруз забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
55’ Сильний удар по воротах, але Антони Рамальетс у стрибку легко відбив цей м'яч!
59’ Що ж робить гравець команди Квадро 835, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
67’ Після тонкої передачі м'яч отримує Халид Булахруз
77’ Виктор Андраде Лаэльсон легко перехоплює м'яч
86’ Вправно перехоплює м'яч Сергей Родионов