15.10.2024 23:45
Weekend way Arena
1’ Команда Weekend way 861 розпочала з центру поля
7’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гонсалу Рамуш
12’ Пров Зямкин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
21’ Олууотойин Перро віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Weekend way 861
26’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Рикардо Чиччи
28’ Після прострільного удару по воротах Гонсалу Рамуш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
34’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Олууотойин Перро
42’ Пров Зямкин віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
52’ Дааа... Педро Уго Аморим не зміг прийняти пас від свого партнера...
53’ Небезпечний штрафний удар і Сандро Рамирес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
58’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
61’ Суддя призначає пенальті. Себастьян Вагнер пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
66’ Илья Цымбаларь порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
67’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Рикардо Чиччи забиває приголомшливий м'яч у ворота!
69’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Сандро Рамирес зробив гарний підкат
72’ Илья Цымбаларь вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
75’ Тэдэши Кирисима на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
79’ Небезпечний штрафний удар і Норайо Кита легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
83’ Знаменитий гравець Олууотойин Перро вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
85’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гонсалу Рамуш