15.10.2024 23:27
UFA Arena
1’ Футболісти команди UFA 1444 розіграли м'яч із центру поля
8’ Після тонкої передачі м'яч отримує Раимофф
16’ Що ж робить гравець команди UFA 1444, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
22’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Андрей Акопянц
31’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
37’ Знаменитий гравець Деукалайон Ксенакис вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
41’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Харри Уинкс
50’ Зірвавши контратаку суперника, Раимофф перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
56’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Дониер Абдуманнопов
61’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Леннерт Нильсен забиває ГОЛ!
65’ Александр Мокин головою відбиває м'яч
67’ Тим ван Реммерсваал красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
69’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Шахзодбек Убайдуллаев
73’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Вагиз Галиулин
73’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
76’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Деукалайон Ксенакис
84’ Знову м'яч забирає Алексей Поляков
93’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Тим ван Реммерсваал