15.10.2024 23:10
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
5’ Сильний удар по воротах, але Антони Рамальетс у стрибку легко відбив цей м'яч!
8’ М'яч за межами поля, вкидає Виктор Бахон
13’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Виктор Бахон...
15’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Деукалайон Ксенакис
18’ Після жахливої помилки захисника Лукман Аруна без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
20’ Антони Рамальетс головою відбиває м'яч
28’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Раимофф забиває ГОЛ!
29’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Софронайос Канарис
32’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Виктор Бахон забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
36’ Леннерт Нильсен зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
39’ Відібравши м'яч, Сергей Родионов віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
44’ Після легкого удару гравцем Сергей Родионов по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
45’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Сергей Родионов
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
46’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Деукалайон Ксенакис забиває приголомшливий м'яч у ворота!
47’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Тим ван Реммерсваал
51’ Знаменитий гравець Лукман Аруна вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
55’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Деукалайон Ксенакис
62’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Тим ван Реммерсваал
72’ Софронайос Канарис порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
81’ Команда Olimp 800 спокійно контролює м'яч у середині поля
87’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Лукман Аруна забиває ГОЛ!
90’ Ну треба ж! Сальватор Варелья віддав пас прямо в ноги своєму супернику!