15.10.2024 22:57
Реал Мадрид Arena
1’ Команда Реал Мадрид 1485 розпочала з центру поля
7’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Дэннис Ячин
16’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Реал Мадрид 1485 гра в середині поля
21’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Филиппо Индзаги
23’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Алексис Макаллистер не зможе сам піти з поля
27’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гонсалу Рамуш
34’ Эйсебио порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
36’ При виконанні кутового удару Рияд Марез несподівано та красиво забиває ГОЛ!
40’ Филиппо Индзаги проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
41’ Відмінну передачу віддав Хосе Энрике, мабуть один із найкращих гравців команди Реал Мадрид 1485
41’ Після легкого удару гравцем Левент Кишш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
46’ Хосе Энрике неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
53’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Алексис Макаллистер не зміг залишити поле без допомоги медиків
56’ Гари Паллистер красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Реал Мадрид 1485
62’ У грубому підкаті Илья Цымбаларь зносить суперника з ніг!
64’ Після жахливої помилки захисника Эйсебио без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
65’ Після жахливої помилки захисника Гонсалу Рамуш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
71’ Сильний удар по воротах, але Стив Манданда у стрибку легко відбив цей м'яч!
75’ У грубому підкаті Джамал Мусиала зносить суперника з ніг!
84’ Алексис Макаллистер вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
85’ Яка передача і Пауло Дибала пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
87’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Хосе Энрике