15.10.2024 22:54
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
3’ Филипе Феррейра зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
11’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Дуван Сапата
17’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
21’ Гравець віддає наскрізний пас і Радамель Фалькао у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
24’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Луис Муриэль
28’ І знову Сергей Родионов віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
32’ Яка передача і Дуван Сапата пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
34’ Після жахливої помилки захисника Левент Кишш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
36’ Илья Цымбаларь віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
38’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Сандро Рамирес
40’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1492, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
47’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
51’ Мда... Хамес Родригес... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
55’ Суддя призначає пенальті. Марио Йепес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
59’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Сергей Родионов
61’ Гравець Луис Муриэль набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
71’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
77’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
78’ Після прострільного удару по воротах Давинсон Санчес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
79’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Сандро Рамирес
84’ Мда... Дэннис Ячин... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
89’ Після тонкої передачі м'яч отримує Дэннис Ячин