15.10.2024 22:53
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
8’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
10’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Илья Цымбаларь
17’ Суддя призначає пенальті. Грегор Веригин пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
18’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Левент Кишш...
27’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Дэннис Ячин
35’ Педро Уго Аморим спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
35’ Левент Кишш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
44’ Олууотойин Перро не зміг віддати пас! Явний брак техніки
54’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
57’ Що ж робить гравець команди Weekend way 861, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
59’ Небезпечний штрафний удар і Педро Уго Аморим легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
65’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Илья Цымбаларь не зміг потрапити по воротах!
71’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Левент Кишш
81’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Майомир Елачич
85’ Сергей Родионов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
86’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Андреа Матео Капетти легко вганяє м'яч у сітку воріт!
87’ Сергей Родионов фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
89’ При виконанні кутового удару Андреа Матео Капетти несподівано та красиво забиває ГОЛ!
90’ Після жахливої помилки захисника Джовани Капелли без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!