15.10.2024 22:53
Сборная Бразилия Arena
1’ Команда Сборная Бразилия 1279 розпочала з центру поля
6’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Фелипе Луис забиває ГОЛ!
9’ Жулио Сезар легко перехоплює прострільну передачу
11’ Небезпечний штрафний удар і Пеле легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
18’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
26’ Виллиан віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Сборная Бразилия 1279! Видно злагодженість у діях!
32’ М'яч за межами поля, вкидає Паулиньо
34’ Пеле на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
36’ Сильний та точний пас віддав Илья Цымбаларь і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
46’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1492 гра в середині поля
49’ Суддя призначає пенальті. Роберто Карлос пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
56’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дэннис Ячин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
56’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Левент Кишш
59’ При виконанні кутового удару Пеле несподівано та красиво забиває ГОЛ!
61’ Мда... Фелипе Луис... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
69’ Паулиньо зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
69’ Після невиразного відбору, атаку почав Левент Кишш
75’ Норайо Кита зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
75’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Дэннис Ячин
79’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Оскар
81’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Педро Уго Аморим
87’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!