15.10.2024 22:48
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
3’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Илья Цымбаларь забиває приголомшливий м'яч у ворота!
5’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Сергей Родионов...
11’ Дааа... Хайтам Ассири не зміг прийняти пас від свого партнера...
17’ Після тонкої передачі м'яч отримує Дэннис Ячин
19’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хайтам Ассири
26’ Валентино Степчич на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
30’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Владислав Кабаев
32’ Сильний та точний пас віддав Илья Цымбаларь і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
34’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Филипе Феррейра забиває приголомшливий м'яч у ворота!
36’ Знову м'яч забирає Сергей Родионов
40’ Після прострільного удару по воротах Стейси Брюстер рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
41’ Левент Кишш втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
41’ Вдало віддав пас Илья Цымбаларь своєму гравцю!
50’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Дэнни Уэлбек
56’ Сандро Рамирес спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
64’ Артем Фаворов вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
71’ Душко Дукич зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
74’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
76’ Валентино Степчич добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
82’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хайтам Ассири забиває ГОЛ!
83’ Артем Фаворов віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Zvyaghel 1057
84’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сергей Родионов забиває приголомшливий м'яч у ворота!
88’ Команда Zvyaghel 1057 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!