15.10.2024 22:40
Manchester cityy Arena
1’ Футболісти команди Manchester cityy 789 розіграли м'яч із центру поля
5’ Небезпечний штрафний удар і Тим ван Реммерсваал легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
8’ Джетт Белл віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
11’ Ех, Леннерт Нильсен... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
11’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Халид Булахруз забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
18’ Дааа... Леннерт Нильсен не зміг прийняти пас від свого партнера...
22’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Деукалайон Ксенакис не зможе сам піти з поля
23’ Сильний та точний пас віддав Тим ван Реммерсваал і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
24’ Знаменитий гравець Тим ван Реммерсваал вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
31’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Лукман Аруна
41’ Відібравши м'яч, Сергей Родионов віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
45’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
55’ Деукалайон Ксенакис проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
64’ Що ж робить гравець команди Manchester cityy 789, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
70’ Тим ван Реммерсваал прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
76’ Шинджи Кондо точно зіграв головою на партнера по команді!
79’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Стейси Брюстер чітко вкинув м'яч у гру
87’ Джетт Белл подав кутовий точно на голову своєму гравцю!