15.10.2024 22:39
1’ Футболісти команди Quva FC 1493 розіграли м'яч із центру поля
7’ Вадим Тищенко відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Банда Симона 1235
8’ Жахливий та неточний пас віддав Арсений Бандеренко своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
15’ Раимофф на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
16’ Сергей Родионов відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1493
23’ Команда Банда Симона 1235 спокійно контролює м'яч у середині поля
26’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
34’ Стейси Брюстер у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
36’ Після жахливої помилки захисника Сергей Родионов без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
39’ Игорь Тищенко вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
46’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Стейси Брюстер
55’ Вадим Тищенко практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
62’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Вадим Тищенко
65’ Раимофф добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
74’ Команда Quva FC 1493 спокійно контролює м'яч у середині поля
83’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
89’ Вадим Тищенко спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!