15.10.2024 22:35
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
5’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Альберт Крысанов
10’ Сильний удар по воротах, але Даниэль Данни у стрибку легко відбив цей м'яч!
11’ Небезпечний штрафний удар і Данило легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
19’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Душан Влахович
27’ Після образи суперника Ярослав Ющук нахабно штовхає його!
36’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
39’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
41’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
43’ Франсишку Консейсау вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
48’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
55’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
57’ Даниэль Данни витягає дуже складний удар
67’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Ярослав Ющук
74’ Макарайос Метаксас неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
75’ При виконанні кутового удару Мейсон Маунт несподівано та красиво забиває ГОЛ!
80’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Ренату Саншеш
85’ Після образи суперника Кевин Фолланд нахабно штовхає його!
90’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Мейсон Маунт забиває ГОЛ!