15.10.2024 22:31
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
4’ Сильний та точний пас віддав Юрий Газинский і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
11’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Ренат Янбаев
13’ Владислав Игнатьев зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
16’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михаил Кержаков вміло забирає м'яч!
18’ Відібравши м'яч, Халид Кадыров віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
20’ При виконанні кутового удару Владислав Игнатьев несподівано та красиво забиває ГОЛ!
23’ Юрий Газинский від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
25’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
27’ Суддя призначає пенальті. Бруно Араухо пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
29’ І з м'ячем Сандро Рамирес після ідеального підкату
35’ Боротьба за м'яч у повітрі і Ренат Янбаев буквально лягає на спину опонента!
39’ Юрий Газинский добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
41’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Пров Зямкин отримав сильну травму
42’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гонсалу Рамуш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
42’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Бруно Араухо отримав сильну травму
46’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
49’ Після проходження флангом Левент Кишш віддав точну передачу на протилежний фланг
55’ Вправно перехоплює м'яч Гонсалу Рамуш
57’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
59’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гонсалу Рамуш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
60’ Александр Бухаров неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
70’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Халид Кадыров
78’ У грубому підкаті Бруно Араухо зносить суперника з ніг!
83’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
85’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Антон Антипов забиває ГОЛ!
93’ Антон Антипов віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!