15.10.2024 22:27
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
7’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Хоакин Фернандес
9’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
11’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Маркиньос
20’ Мейсон Маунт проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
21’ Після легкого удару гравцем Назарбай Мустафин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
27’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Душан Влахович
33’ Після прострільного удару по воротах Душан Влахович рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
36’ Франсишку Консейсау подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
37’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Маркиньос прикривається руками, медики вже поспішають...
39’ Криштиан Пайва Паулета від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
47’ Гравець віддає наскрізний пас і Франсишку Консейсау у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
48’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
58’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Назарбай Мустафин не зміг потрапити по воротах!
63’ Мигель Бельман прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
65’ Хоакин Фернандес віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!
69’ Гравець віддає наскрізний пас і Душан Влахович у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
72’ Душан Влахович проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
79’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Душан Влахович
81’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
83’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
84’ При виконанні кутового удару Мейсон Маунт несподівано та красиво забиває ГОЛ!
85’ Амар Нездольцев витягає дуже складний удар