15.10.2024 22:23
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
4’ Антони Рамальетс важко ловить м'яч
11’ Після проходження флангом Алекс Крал віддав точну передачу на протилежний фланг
12’ Після легкого удару гравцем Марко Петкович по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
18’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Эмануэль Маммана
24’ Команда ВЕРДЕР 1847 спокійно контролює м'яч у середині поля
30’ Після прострільного удару по воротах Леннерт Нильсен рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
31’ Ех, Йхон Кордоба... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
40’ Відмінну передачу віддав Тим ван Реммерсваал, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1494
42’ Гравець віддає наскрізний пас і Йхон Кордоба у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
47’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
51’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Никола Влашич
60’ Після жахливої помилки захисника Хеннинг Берг без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
61’ Леннерт Нильсен у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
69’ Алекс Крал подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
73’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Марко Петкович забиває приголомшливий м'яч у ворота!
77’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
86’ Антони Рамальетс непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки