15.10.2024 22:19
Supernatural Arena
1’ Футболісти команди Supernatural 847 розіграли м'яч із центру поля
4’ Після прострільного удару по воротах Юрий Газинский рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
8’ Ренат Янбаев практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
14’ У грубому підкаті Юрий Газинский зносить суперника з ніг!
17’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
17’ Яка передача і Пол Брунгардт пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
20’ І знову Рубен де Вит віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
27’ Після образи суперника Халид Кадыров нахабно штовхає його!
34’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Рубен де Вит і непогано виносить його в центр поля
40’ Браулио Данни Алекс легко перехоплює м'яч
43’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сезар Рейя забиває ГОЛ!
45’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
47’ Сезар Рейя красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
48’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Маркиньос забиває ГОЛ!
49’ М'ячем заволодів Ренат Янбаев, але несподівано тут же його втратив!
58’ Юрий Газинский у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
63’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Антон Антипов
72’ Михаил Кержаков грамотно грає на виході
81’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Олег Шатов
91’ Юрий Газинский від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість