15.10.2024 22:08
ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ Arena
1’ Футболісти команди ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ 970 розіграли м'яч із центру поля
3’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Жоаозиньо
12’ Джошуа Бургез витягає дуже складний удар
19’ Відмінну передачу віддав Тодд Кондон, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
23’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Тодд Кондон
33’ Після образи суперника Томаш Нецид нахабно штовхає його!
37’ Осримен Эбагуа віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ 970! Видно злагодженість у діях!
41’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Омар Барретт забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
45’ Ех, Кэвин Юр... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
50’ Відібравши м'яч, Томаш Нецид віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
50’ Суддя призначає пенальті. Жоаозиньо пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
54’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Омар Барретт
60’ Гравець віддає наскрізний пас і Джордан Хендерсон у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
61’ Джемми Маккенна красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Chelsee 578
64’ Шикарний аут та м'яч вкине Франк Джа Джедже
65’ Суддя призначає пенальті. Джордан Хендерсон пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
70’ Команда Chelsee 578 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
72’ Лукас Зульцбахер від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
74’ Після проходження флангом Джордан Хендерсон віддав точну передачу на протилежний фланг
76’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
85’ Суддя призначає пенальті. Джордан Хендерсон пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
85’ Луизиньо прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах