15.10.2024 22:02
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
7’ Гравець Артем Фаворов набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
7’ Деукалайон Ксенакис втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
17’ Дэннис Ячин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
24’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Владислав Кабаев
25’ Деукалайон Ксенакис зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
27’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Душко Дукич
32’ Хайтам Ассири порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
40’ Дэнни Уэлбек віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Zvyaghel 1057! Видно злагодженість у діях!
43’ Після прострільного удару по воротах Дэннис Ячин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
46’ Жахливий та неточний пас віддав Жедсон Фернандеш своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
47’ При виконанні кутового удару Валентино Степчич несподівано та красиво забиває ГОЛ!
51’ Після образи суперника Дэнни Уэлбек нахабно штовхає його!
54’ І з м'ячем Манор Соломон після ідеального підкату
61’ Левент Кишш спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
69’ При виконанні кутового удару Левент Кишш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
70’ Небезпечний штрафний удар і Гонсалу Рамуш легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
71’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Дэнни Уэлбек віддав пас в нікуди!
74’ Яка передача і Халид Булахруз пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
81’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Манор Соломон
89’ Леннерт Нильсен прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах