15.10.2024 21:53
Фк Киржач Arena
1’ Команда Фк Киржач 853 розпочала з центру поля
2’ Після жахливої помилки захисника Вилмер Грейг без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
5’ Джемми Маккенна красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Chelsee 578
8’ Элиглуз Волович прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
12’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Диаболос Андриканис
13’ Небезпечний штрафний удар і Урлик Голуховский легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
22’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Террел Перкин і непогано виносить його в центр поля
30’ Элиглуз Волович втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
31’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Элиглуз Волович...
34’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Иианни Андриканис забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
36’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Омар Барретт
41’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Кармыс Сейфуллин
43’ Михэли Олах від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
46’ Михэли Олах точно зіграв головою на партнера по команді!
48’ Після легкого удару гравцем Маттиа Марчионни по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
48’ Яка передача і Лейн Юз пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
51’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Урлик Голуховский отримав сильну травму
55’ Лейн Юз спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
56’ Небезпечний штрафний удар і Диего Руи Мачадо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
59’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Шиничи Каэдэ чітко вкинув м'яч у гру
63’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
69’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Кэвин Юр не зміг потрапити по воротах!
74’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Кармыс Сейфуллин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
78’ Жахливий та неточний пас віддав Кэвин Юр своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
84’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Омар Барретт
93’ Сильний та точний пас віддав Кармыс Сейфуллин і команда впевнено спрямувалась у контратаку!