15.10.2024 21:46
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
5’ Жорсткий підкат та футболіст Педро Уго Аморим падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
6’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Сандро Рамирес не зміг залишити поле без допомоги медиків
8’ Гонсалу Рамуш вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
12’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Илья Цымбаларь забиває ГОЛ!
15’ Кэвин Юр віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Chelsee 578! Видно злагодженість у діях!
21’ Дэвин Перкин порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
22’ Левент Кишш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
22’ Яка передача і Сандро Рамирес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
28’ Педро Уго Аморим віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
35’ Жорсткий підкат та футболіст Пров Зямкин падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
37’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
42’ Вправно перехоплює м'яч Левент Кишш
43’ При виконанні кутового удару Филипе Феррейра несподівано та красиво забиває ГОЛ!
51’ Джошуа Бургез непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
53’ Знаменитий гравець Норайо Кита вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
55’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лейн Юз забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
55’ Сильний та точний пас віддав Тодд Кондон і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
61’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
63’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гонсалу Рамуш
69’ Джошуа Бургез легко перехоплює м'яч
77’ Яка передача і Пров Зямкин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
79’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Рэкс Бэнкрофт зробив гарний підкат
84’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Стейси Брюстер
87’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джошуа Бургез вміло забирає м'яч!
88’ Педро Уго Аморим проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!