15.10.2024 21:43
Сборная Бразилия Arena
1’ Команда Сборная Бразилия 1279 розпочала з центру поля
11’ Пеле неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
15’ Роналдо порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
17’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Дэвин Перкин
24’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Роберто Карлос не зможе сам піти з поля
26’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Омар Барретт
34’ Після проходження флангом Кэвин Юр віддав точну передачу на протилежний фланг
38’ М'ячем у голову отримує Роналдо. Сподіваємось все обійдеться...
40’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Джемми Маккенна
44’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
53’ Яка передача і Паулиньо пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
53’ Кэвин Юр не зміг віддати пас! Явний брак техніки
60’ Мда... Виллиан... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
62’ Після прострільного удару по воротах Джемми Маккенна рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
63’ Гравець команди Chelsee 578 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Майкл Гисборн отримує попередження
64’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Паулиньо...
71’ Після легкого удару гравцем Даниэл Алвес по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
72’ Жулио Сезар на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
81’ Дэвин Перкин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
85’ Виллиан віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!