15.10.2024 21:33
АНД Спорт Arena
1’ Команда АНД Спорт 840 розпочала з центру поля
11’ Жахливий та неточний пас віддав Харон Каподистрия своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
15’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
22’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
24’ Ренату Саншеш вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
29’ Знаменитий гравець Душан Влахович вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
30’ Венкэль Немет від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
34’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Франсишку Консейсау
37’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Кевин Фолланд віддав пас в нікуди!
42’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Хуан Бернат
49’ Який незграбний пас віддав Эдмилсон Ломбадо і м'ячем заволодів суперник!
55’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Кевин Фолланд
57’ Филиппо Симоне непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
60’ Після прострільного удару по воротах Рудольф Дёринг рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
65’ Филиппо Симоне головою відбиває м'яч
68’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Мики Бернарди забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
73’ М'ячем заволодів Душан Влахович, але несподівано тут же його втратив!
76’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Мейсон Маунт
80’ Сильний удар по воротах, але Филиппо Симоне у стрибку легко відбив цей м'яч!
89’ Нето головою відбиває м'яч