15.10.2024 21:06
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
8’ Після легкого удару гравцем Сергей Родионов по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
9’ Який незграбний пас віддав Сергей Родионов і м'ячем заволодів суперник!
13’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Дониер Абдуманнопов
16’ Знову м'яч забирає Дониер Абдуманнопов
23’ Андрей Акопянц порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
25’ Знаменитий гравець Хайрулло Каримов вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
33’ Александр Мокин легко перехоплює м'яч
35’ Лукман Аруна зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
42’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди UFA 1444 гра в середині поля
50’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Лукман Аруна
56’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Андрей Акопянц
62’ Вагиз Галиулин від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
67’ Жорсткий підкат та футболіст Хесус Вальехо падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
67’ Лукман Аруна на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
75’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Егор Кримец забиває приголомшливий м'яч у ворота!
77’ М'ячем заволодів Раимофф, але несподівано тут же його втратив!
78’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Андрей Акопянц отримав сильну травму
87’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Андрей Акопянц не зміг потрапити по воротах!