15.10.2024 21:06
Сборная Италия Arena
1’ Команда Сборная Италия 1402 розпочала з центру поля
11’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Леннерт Нильсен
17’ Боротьба за м'яч у повітрі і Лукман Аруна буквально лягає на спину опонента!
20’ Мауро Каморанези проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
20’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Стефан ель Шарави
27’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Массимо Амброзини
29’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Раимофф
32’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Стефан ель Шарави не зміг потрапити по воротах!
36’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Мауро Каморанези отримав сильну травму
40’ Джорджо Кьеллини фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
47’ Відмінну передачу віддав Чиро Иммобиле, мабуть один із найкращих гравців команди Сборная Италия 1402
51’ Шикарний аут та м'яч вкине Тим ван Реммерсваал
54’ Леннерт Нильсен віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
56’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дженнаро Гаттузо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
61’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
63’ Суддя призначає пенальті. Даниеле Де Росси пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
64’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Антонио Ди Натале
66’ Жорсткий підкат та футболіст Алессандро Неста падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
69’ Небезпечний штрафний удар і Стефан ель Шарави легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
72’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Стефан ель Шарави не зможе сам піти з поля
72’ Стефан ель Шарави вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
73’ Після жахливої помилки захисника Даниэль Шваб без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
75’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Даниэль Шваб правильно віддати пас на партнера!
79’ Команда Сборная Италия 1402 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
88’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Сергей Родионов