15.10.2024 20:50
Rangers FC Arena
1’ Команда Rangers FC 1892 розпочала з центру поля
3’ Владимир Лысенко відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Rangers FC 1892
6’ Після легкого удару гравцем Халид Булахруз по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
11’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Дмитрий Лепа чітко вкинув м'яч у гру
11’ Гравець віддає наскрізний пас і Артур Карноза у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
17’ Лукман Аруна прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
18’ Ян Морговский проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
20’ Після невиразного відбору, атаку почав Карлос Клерк
25’ Владимир Шаран віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Rangers FC 1892! Видно злагодженість у діях!
31’ М'ячем заволодів Игорь Костюк, але несподівано тут же його втратив!
35’ Леннерт Нильсен втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
35’ Игорь Костюк вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
40’ Небезпечний штрафний удар і Игорь Костюк легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
44’ Игорь Костюк порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
47’ Артур Карноза віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
56’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
66’ Сергей Политыло спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
71’ Артур Рудько грамотно грає на виході
76’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Сергей Родионов
86’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Игорь Костюк