15.10.2024 19:15
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
6’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Алексей Гай
8’ Антони Рамальетс грамотно грає на виході
15’ Вдало віддав пас Мануель дос Сантос Гарринча своєму гравцю!
19’ У грубому підкаті Лукман Аруна зносить суперника з ніг!
27’ Лукман Аруна від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
33’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Тим ван Реммерсваал
36’ При виконанні кутового удару Алексей Гай несподівано та красиво забиває ГОЛ!
37’ Карлос Клерк фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
42’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
49’ Тете проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
49’ Иван Ракитич зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
52’ Деукалайон Ксенакис добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
55’ Вдало віддав пас Алексей Гай своєму гравцю!
58’ Тете втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
61’ Тете порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
62’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Ли Анна Уильямсон забиває приголомшливий м'яч у ворота!
68’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Мануель дос Сантос Гарринча
72’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Алексей Гай не зміг потрапити по воротах!
79’ Иван Ракитич порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
88’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Сергей Родионов