15.10.2024 19:14
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
7’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Карлос Клерк...
12’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
13’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Сергей Родионов
16’ Дида на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
21’ Патрик Виейра практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
27’ Халид Булахруз проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
28’ Вправно перехоплює м'яч Джанфранко Дзола
30’ Гравець віддає наскрізний пас і Павел Недвед у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
31’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Джанфранко Дзола
34’ Що ж робить гравець команди Oblivion 1173, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
43’ Лукман Аруна красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1494
52’ Карлос Клерк зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
53’ Який незграбний пас віддав Карлос Клерк і м'ячем заволодів суперник!
63’ Лукман Аруна віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1494! Видно злагодженість у діях!
65’ Небезпечний штрафний удар і Сергей Родионов легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
71’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
73’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Тьерри Анри
80’ Шикарний аут та м'яч вкине Раимофф
89’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Антони Рамальетс вміло забирає м'яч!