15.10.2024 19:06
FC DORDOI Arena
1’ Футболісти команди FC DORDOI 1557 розіграли м'яч із центру поля
3’ Ех, Деукалайон Ксенакис... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
7’ Браим Диас на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
10’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
18’ Мохаммед Салах у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
22’ Сильний удар по воротах, але Антони Лопеш у стрибку легко відбив цей м'яч!
26’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Антони Рамальетс отримав сильну травму
30’ Що ж робить гравець команди FC DORDOI 1557, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
35’ Яка передача і Лукман Аруна пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
36’ Антони Лопеш непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
43’ Антони Рамальетс показує найвищу техніку воротарської майстерності
48’ Жахливий та неточний пас віддав Гари Кейн своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
48’ Після жахливої помилки захисника Лукман Аруна без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
58’ Адам Хорти подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
62’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Мартин Эдегор
66’ Антони Лопеш показує найвищу техніку воротарської майстерності
68’ Уве Будзиак втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
70’ Після невиразного відбору, атаку почав Тим ван Реммерсваал
76’ Адам Хорти подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
82’ Після невиразного відбору, атаку почав Леннерт Нильсен
85’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Карлос Клерк забиває ГОЛ!
87’ Яка передача і Тим ван Реммерсваал пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
92’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!