15.10.2024 18:40
Rangers FC Arena
1’ Команда Rangers FC 1892 розпочала з центру поля
8’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сергей Пучков забиває ГОЛ!
10’ Леннерт Нильсен зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
11’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Дэннис Ячин
17’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
24’ Артур Карноза віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
27’ Який незграбний пас віддав Денис Руденко і м'ячем заволодів суперник!
33’ Жахливий та неточний пас віддав Сергей Политыло своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
36’ І з м'ячем Артур Карноза після ідеального підкату
43’ Артур Рудько на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
48’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Карлос Клерк
56’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Игорь Костюк
58’ Дмитрий Лепа прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
66’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Леннерт Нильсен не зміг потрапити по воротах!
69’ Після прострільного удару по воротах Карлос Клерк рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
73’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Владимир Лысенко
73’ Гравець команди Quva FC 1494 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Тим ван Реммерсваал отримує попередження
76’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Тим ван Реммерсваал
83’ Зірвавши контратаку суперника, Карлос Клерк перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
90’ У грубому підкаті Игорь Костюк зносить суперника з ніг!