15.10.2024 18:32
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
9’ Зірвавши контратаку суперника, Бруно Араухо перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
14’ Шамар Николсон прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
20’ Жорсткий підкат та футболіст Бруно Араухо падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
21’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Пров Зямкин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
22’ Игорь Шалимов віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
31’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
36’ Левент Кишш віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1494
44’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
48’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Илья Цымбаларь
49’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Филипе Феррейра легко вганяє м'яч у сітку воріт!
56’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Норайо Кита забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
57’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
67’ Сандро Рамирес від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
74’ Ех, Владимир Быстров... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
79’ Після прострільного удару по воротах Норайо Кита рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
79’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Шамар Николсон правильно віддати пас на партнера!
85’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!