15.10.2024 18:31
Oblivion Arena
1’ Команда Oblivion 1173 розпочала з центру поля
3’ Мда... Райан Гиггз... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
6’ Знаменитий гравець Бруно Араухо вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
8’ Эрик Кантона у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
17’ Патрик Клюйверт на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
17’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Норайо Кита легко вганяє м'яч у сітку воріт!
23’ Илья Цымбаларь від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
29’ Павел Недвед на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
38’ Джанфранко Дзола спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
40’ М'яч за межами поля, вкидає Павел Недвед
42’ І знову Сандро Рамирес віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
49’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Дида вміло забирає м'яч!
53’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Лоран Блан легко вганяє м'яч у сітку воріт!
57’ Ну треба ж! Эрик Кантона віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
60’ Лотар Маттеус втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
62’ Ну треба ж! Эрик Кантона віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
62’ Після легкого удару гравцем Филипе Феррейра по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
69’ Команда Quva FC 1494 спокійно контролює м'яч у середині поля
72’ При виконанні кутового удару Левент Кишш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
74’ Гравець віддає наскрізний пас і Левент Кишш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
78’ М'яч за межами поля, вкидає Эрик Кантона
81’ Боротьба за м'яч у повітрі і Райан Гиггз буквально лягає на спину опонента!
83’ Лукман Аруна добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
85’ Суддя призначає пенальті. Гонсалу Рамуш пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
87’ Яка передача і Гонсалу Рамуш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
88’ Гонсалу Рамуш у своєму штрафному затримує суперника за футболку!