15.10.2024 18:26
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
5’ При виконанні кутового удару Матиас Весино несподівано та красиво забиває ГОЛ!
6’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Эдинсон Кавани
10’ І з м'ячем Лукас Торейра після ідеального підкату
10’ Джемми Маккенна втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
20’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Эдинсон Кавани
26’ При спробі обійти суперника гравець Лукас Торейра підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
27’ Який незграбний пас віддав Эдинсон Кавани і м'ячем заволодів суперник!
36’ М'яч за межами поля, вкидає Джемми Маккенна
38’ Дааа... Майкл Гисборн не зміг прийняти пас від свого партнера...
39’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Мартин Касерес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
43’ Шикарний аут та м'яч вкине Маттиас Сильверман
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
50’ Після прострільного удару по воротах Эдинсон Кавани рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
52’ Джон Брайт грамотно грає на виході
56’ Фернандо Муслера непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
61’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
63’ Омар Барретт від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
66’ Відмінну передачу віддав Кэвин Юр, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
70’ Вдало віддав пас Луис Суарес своєму гравцю!
74’ Гравець Федерико Вальверде набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
79’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Дэвин Перкин
81’ Эдинсон Кавани проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
85’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Родриго Бентанкур отримав сильну травму
86’ Команда Chelsee 578 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
86’ Эдинсон Кавани зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
87’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Дэвин Перкин легко вганяє м'яч у сітку воріт!