15.10.2024 18:23
Oblivion Arena
1’ Футболісти команди Oblivion 1173 розіграли м'яч із центру поля
6’ М'ячем у голову отримує Антони Рамальетс. Сподіваємось все обійдеться...
9’ Яка передача і Раимофф пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
11’ Після образи суперника Раимофф нахабно штовхає його!
17’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
19’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Павел Недвед
26’ Команда Oblivion 1173 спокійно контролює м'яч у середині поля
34’ Дааа... Даниэль Шваб не зміг прийняти пас від свого партнера...
36’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
38’ Дида на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
44’ Дида на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
46’ Сергей Родионов у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
46’ При виконанні кутового удару Леннерт Нильсен несподівано та красиво забиває ГОЛ!
50’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
54’ Жорсткий підкат та футболіст Деукалайон Ксенакис падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
55’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Раимофф
57’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Раимофф легко вганяє м'яч у сітку воріт!
58’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Деукалайон Ксенакис
61’ Після прострільного удару по воротах Лотар Маттеус рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
63’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Павел Недвед
69’ Після тонкої передачі м'яч отримує Райан Гиггз
78’ Эрик Кантона віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Oblivion 1173
84’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Леннерт Нильсен
88’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Эрик Кантона...