15.10.2024 18:22
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
8’ Александр Селихов витягає дуже складний удар
10’ Знаменитий гравець Георгий Джикия вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
14’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
23’ Команда Sparta 1448 спокійно контролює м'яч у середині поля
24’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Халид Булахруз забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
27’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Шамар Николсон
35’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
35’ Карлос Клерк проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
41’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Леннерт Нильсен легко вганяє м'яч у сітку воріт!
41’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
44’ Веллитон порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
47’ Джордан Ларссон добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
48’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
52’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
60’ Гравець Сергей Родионов набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
65’ Відібравши м'яч, Владимир Быстров віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
69’ Александр Селихов на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
72’ Патрик Йостен від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
82’ Вправно перехоплює м'яч Патрик Йостен
84’ Після легкого удару гравцем Халид Булахруз по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
91’ Александр Селихов легко перехоплює прострільну передачу