15.10.2024 18:01
Fc Gemanoci Arena
1’ Команда Fc Gemanoci 799 розпочала з центру поля
8’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Вук Матич забиває ГОЛ!
10’ Гравець Джемми Маккенна набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
16’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Дэйв Гусельников
19’ Иван Скрипка віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
21’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Рэкс Бэнкрофт
27’ Джон Брайт головою відбиває м'яч
32’ Маттиас Сильверман подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
32’ Омар Барретт втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
40’ Жахливий та неточний пас віддав Чиумбо Абуна Ндзана своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
44’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Вук Матич забиває ГОЛ!
44’ Элиас Лакатош головою відбиває м'яч
52’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
61’ Дэвин Перкин проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
67’ Шикарний аут та м'яч вкине Вук Матич
74’ Після прострільного удару по воротах Вук Матич рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
75’ Джон Брайт легко перехоплює м'яч
83’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Кэвин Юр
85’ Суддя призначає пенальті. Тодд Кондон пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
92’ Сильний та точний пас віддав Дэвин Перкин і команда впевнено спрямувалась у контратаку!