15.10.2024 17:43
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
6’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Стефани Анна Хименес вміло забирає м'яч!
16’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Кевин Фолланд
21’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
31’ Дааа... Душан Влахович не зміг прийняти пас від свого партнера...
38’ Стефани Анна Хименес показує найвищу техніку воротарської майстерності
42’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
49’ Сезар Рейя порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
59’ Жахливий та неточний пас віддав Ренату Саншеш своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
62’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
62’ Данило відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
64’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Пауло Альмейда зробив гарний підкат
69’ Владимир Нидергаус відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Астон Вилла 1149
72’ Ех, Серж Дебле... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
72’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Серж Дебле забиває ГОЛ!
78’ Хоакин Фернандес спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
87’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Владимир Нидергаус