15.10.2024 16:53
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
5’ Жахливий та неточний пас віддав Хоакин Фернандес своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
11’ Сильний та точний пас віддав Душан Влахович і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
21’ Андрей Канчельскис подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
30’ Знову м'яч забирає Нелли Коровкина
34’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Нелли Коровкина забиває ГОЛ!
38’ Нето витягає дуже складний удар
42’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Душан Влахович
43’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Душан Влахович отримує попередження
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
49’ І з м'ячем Керстин Гарефрекес після ідеального підкату
57’ Владимир Нидергаус фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
61’ Ну треба ж! Джон Руис віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
63’ Суддя призначає пенальті. Сезар Рейя пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
66’ Відібравши м'яч, Маркиньос віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
67’ Юки Огими відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Астон Вилла 1096
69’ Небезпечний штрафний удар і Юки Огими легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
75’ Душан Влахович віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
78’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Андрей Канчельскис
84’ У грубому підкаті Франсишку Консейсау зносить суперника з ніг!
90’ Керстин Гарефрекес подав кутовий точно на голову своєму гравцю!