15.10.2024 16:45
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
7’ М'яч за межами поля, вкидає Душан Влахович
8’ Яка передача і Хоакин Фернандес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
10’ Стилианос Митакос на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
18’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Душан Влахович
26’ Мейсон Маунт на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
28’ Стилианос Митакос фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
29’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Ренату Саншеш забиває ГОЛ!
36’ Франсишку Консейсау практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
43’ Франсишку Консейсау проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
45’ Гравець Яго Аспас набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
53’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
62’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Кевин Фолланд не зміг потрапити по воротах!
63’ Знаменитий гравець Луизинью Перейра Рональду вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
69’ У грубому підкаті Яго Аспас зносить суперника з ніг!
70’ Суддя призначає пенальті. Ибрахим Деревянов пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
72’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Франсишку Консейсау забиває приголомшливий м'яч у ворота!
79’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Кевин Фолланд і непогано виносить його в центр поля
82’ При спробі обійти суперника гравець Мейсон Маунт підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
86’ Гравець віддає наскрізний пас і Яго Аспас у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
87’ Відмінну передачу віддав Луизинью Перейра Рональду, мабуть один із найкращих гравців команди Спартак Шанхай 837