15.10.2024 16:31
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
8’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Унати Айегбени
12’ Федосий Корольков на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
22’ Боротьба за м'яч у повітрі і Мейсон Маунт буквально лягає на спину опонента!
24’ Знаменитий гравець Данило вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
28’ Кевин Фолланд на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
35’ Ренату Саншеш практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
37’ Унати Айегбени вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
41’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Франсишку Консейсау правильно віддати пас на партнера!
43’ Після легкого удару гравцем Унати Айегбени по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
44’ І знову Ренату Саншеш віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
47’ Мейсон Маунт проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
55’ Душан Влахович подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
57’ Унати Айегбени практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
58’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хоакин Фернандес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
64’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
69’ Яка передача і Яго Аспас пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
69’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
76’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Франсишку Консейсау
83’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Егор Белозерский
87’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений