15.10.2024 16:25
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
5’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Лукман Аруна
12’ Тим ван Реммерсваал практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
19’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Сандро Рамирес
25’ М'яч за межами поля, вкидає Раимофф
30’ Ех, Лукман Аруна... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
33’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Алессандро Лукарелли забиває ГОЛ!
34’ Після прострільного удару по воротах Сандро Рамирес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
39’ М'яч за межами поля, вкидає Михайло Савчак
48’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
55’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
57’ Михайло Савчак добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
60’ Эмерсон Палмери проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
63’ Після образи суперника Тим ван Реммерсваал нахабно штовхає його!
67’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Карлос Клерк
67’ Після прострільного удару по воротах Роберто Гальярдини рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
72’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Энцо Мареска
72’ Небезпечний штрафний удар і Эмерсон Палмери легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
78’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Urbetevere 1800 гра в середині поля
88’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Энцо Мареска віддав пас в нікуди!