15.10.2024 16:23
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
7’ Який незграбний пас віддав Душан Влахович і м'ячем заволодів суперник!
15’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Вук Гак
24’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Мейсон Маунт
26’ Після жахливої помилки захисника Кевин Фолланд без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
28’ Гравець віддає наскрізний пас і Ренату Саншеш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
29’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Тристэн Раттер забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
30’ Гуннар Келлер віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди ДИНАМО ФК 838
37’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Яго Аспас...
43’ Боротьба за м'яч у повітрі і Тристэн Раттер буквально лягає на спину опонента!
49’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Душан Влахович зробив гарний підкат
52’ Вук Гак на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
61’ Який незграбний пас віддав Матт Буш і м'ячем заволодів суперник!
66’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хоакин Фернандес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
70’ Шикарний аут та м'яч вкине Яго Аспас
76’ Дааа... Гуннар Келлер не зміг прийняти пас від свого партнера...
82’ Сильний удар по воротах, але Браулио Данни Алекс у стрибку легко відбив цей м'яч!
87’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Матт Буш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
89’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Франсишку Консейсау легко вганяє м'яч у сітку воріт!
92’ Мда... Мейсон Маунт... Через його помилку суперник пішов у контратаку!