15.10.2024 16:17
Cashbet Arena
1’ Команда Cashbet 1366 розпочала з центру поля
11’ Лукман Аруна порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
11’ Суддя призначає пенальті. Тим ван Реммерсваал пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
15’ Кристиан Эриксен практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
21’ Після прострільного удару по воротах Деле Алли рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
23’ Ех, Карлос Клерк... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
24’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
30’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
35’ Антони Рамальетс важко ловить м'яч
41’ Знову м'яч забирає Кристиан Эриксен
47’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Тим ван Реммерсваал чітко вкинув м'яч у гру
56’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
58’ Жахливий та неточний пас віддав Лукман Аруна своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
66’ І знову Раимофф віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
72’ М'ячем у голову отримує Антони Рамальетс. Сподіваємось все обійдеться...
74’ Боротьба за м'яч у повітрі і Деукалайон Ксенакис буквально лягає на спину опонента!
83’ Знову м'яч забирає Деукалайон Ксенакис
86’ Відібравши м'яч, Тим ван Реммерсваал віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
90’ Після жахливої помилки захисника Даниэль Шваб без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!