15.10.2024 16:15
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
8’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Хуан Бернат не зможе сам піти з поля
10’ Мейсон Маунт віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
20’ Після образи суперника Антонайдж Иванович нахабно штовхає його!
28’ Давид Брабандер практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
38’ Кунайо Кидо практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
40’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Франсишку Консейсау...
43’ Хуссейн Марцоччи віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Uzwolf 803
44’ При виконанні кутового удару Яго Аспас несподівано та красиво забиває ГОЛ!
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
46’ Жахливий та неточний пас віддав Кунайо Кидо своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
53’ Давид Брабандер вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
54’ Яка передача і Ренату Саншеш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
57’ Франсишку Консейсау у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
63’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
71’ Що ж робить гравець команди Uzwolf 803, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
73’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хуссейн Марцоччи забиває приголомшливий м'яч у ворота!
81’ Антонайдж Иванович неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
83’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Франсишку Консейсау забиває приголомшливий м'яч у ворота!
84’ Кевин Фолланд зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
88’ Гравець команди Uzwolf 803 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Хуссейн Марцоччи отримує попередження
89’ Після жахливої помилки захисника Душан Влахович без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
90’ Димитрайдж Милошевич легко перехоплює м'яч